10% Rabatu dla nowych klientów. Użyj kodu NOVI10 aby skorzystać.
bethemestore2-header-icon4
10% Rabatu dla nowych klientów. Użyj kodu NOVI10 aby skorzystać ze zniżki.

Naklejki godziny otwarcia

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Naklejki godziny otwarcia

Informacja na temat godzin pracy to podstawowy element oznakowania każdego lokalu. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się: wysoką jakością wykonania, wzorową czytelnością oraz odpornością na warunki atmosferyczne.
Naklejki wykonane są z barwionych folii winylowych. Wzór wycięty jest maszynowo z dokładnością co do milimetra. Naklejki nie posiadają tła, można je aplikować zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz. Taka forma reklamy gwarantuje wspaniały efekt, w stosunku do niewielkiego kosztu.
Trwałość aplikacji to 3-4 lata w przypadku naklejek zewnętrzny oraz 8-10 lat w przypadku naklejek wewnętrznych.

Dodatki do naklejek z godzinami otwarcia.

Aby urozmaicić naklejki z godzinami, można dokupić w naszym sklepie naklejki z numerem telefonu, adresem facebook’a i instagram’a lub naklejki z logo Twojej firmy. Taki zestaw naklejek może stanowić kompletną reklamę Twojego biznesu.

Dla kogo naklejki z godzinami otwarcia?

Dzięki szerokiej personalizacji przygotowanych wzorów w naszej ofercie, naklejki z godzinami otwarcia znajdzie tak naprawdę każda branża.
Oprócz uniwersalnych wzorów, posiadamy dedykowane naklejki z godzinami, między innymi dla: restauracji, barbera lub fryzjera, kosmetyczki, kwiaciarni, studia tatuażu oraz wielu innych.

Naklejki wykonane z folii mlecznej, szronionej, mrożonego szkła.

W ofercie posiadamy wiele rodzajów folii, z których możemy wyciąć wybrany wzór. Jedną z folii specjalistycznych, jest właśnie folia imitująca szron / mrożone szkło.
Folia ta jest często stosowana w takich przestrzeniach jak: biura, gabinety lekarskie, salony beauty itp.
Naklejki z godzinami otwarcia wykonane z folii mlecznej pełnią funkcję dekoracyjną, ale nadadzą również charakter oraz podkreślą profesjonalizm, świadczonych przez Ciebie usług.

Nietypowy wzór, indywidualne zamówienie lub własny projekt?

Jeżeli potrzebujesz czegoś naprawdę niestandardowego – wystarczy, że napiszesz do nas zapytanie.
Nasz zespół wykona projekt na podstawie przesłanych przez Ciebie wytycznych, a następnie projekt przekształcimy w gotowy produkt.

Posiadasz własny projekt z którego chciałbyś wykonać naklejkę?

Oczywiście możemy to dla Ciebie zrobić! Wystarczy przesłać go na naszą skrzynkę email, abyśmy mogli wycenić zamówienie – pamiętaj, że projekt musi być wykonany w formie wektorowej.
Zapraszamy do współpracy.

Godziny otwarcia 30×45 cm / WP50
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Zobacz więcej